Polecam - Motocykle Jawa - Blog

Renowacja zabytkowych motocykli

 

Polecam

W tej zakładce będę dopisywał wszystkie linki do wartościowych stron związanych z Jawą i innych przydatnych miejsc wraz z ich krótkim opisem.

Jeżeli znacie jakiś adres który może być komuś pomocny napiszcie do mnie mail, a ja uzupełnię listę.


www.imcdb.org
Wyszukiwarka pojazdów w filmach. Baza motocykli i samochodów która zawiera informacje o tym w jakim filmie i w jakich charakterze brał udział twój sprzęt.
Katalog który każdemu zapewnia dobrą zabawę. Zawiera naprawdę niesamowitą ilość informacji. www.classicmotors.com.pl
Strona człowieka odpowiedzialnego za renowacje wszystkich moich jaw, polecam gorąco. Motocykle rozbierane są na drobne części odnawiane a potem starannie składane. W jednym miejscu zlecicie mechanikę, blacharkę, lakierowanie oraz poszukiwanie brakujących części, a co najważniejsze nie zbankrutujecie :) Po renowacji zawsze dostaję płytę ze zdjęciami i filmami z różnych etapów renowacji.www.eurooldtimers.com
Bardzo dobra strona z ofertami sprzedaży zabytkowych motocykli i nie tylko. Strona z ofertą głównie z Czech i Słowacji ale zdarzają się inne. Polecam ze względu na dużą ilość ofert i realne ceny.

www.jawaczklub.pl
Polski klub motocyklowy zrzeszający miłośników motocykli Jawa oraz CZ. Jest to chyba jedyny taki klub w Polsce, organizują zloty, spotkania fanów Jawy. Są zrzeszenie w Polskim Ruchu Motocyklowy. Współdziałają z kubami z Ukrainy, Finlandii i Austrii. Polecam wszystkim posiadaczom Jawy lub CZ.
www.jawacz.pl
Największe i chyba jedyne polskie forum miłośników motocykli Jawa i CZ. Ciągle żywe i aktywne miejsce wymiany spostrzeżeń i  doświadczeń. Dział ogłoszeń kupię/sprzedam. Mnóstwo pozytywnie zakręconych właścicieli Jaw i CeZet.

www.bazajawerow.tk
Super miejsce ! Jak nazwa wskazuje spis wszystkich posiadaczy Jawy albo CZ, oczywiście takich którzy dodali się tam sami. Ponadto map z zaznaczeniem tychże osób. Bardzo przydatne jeżeli szukasz kogoś z okolicy, kto ma podobną zajawkę do twojej :)
www.jawaczesci.pl
Bardzo dobry nowy Polski sklep internetowy z częściami do zabytkowych motocykli Jawa. Znajdziecie tu części silnika, skrzyni biegów i inne mechaniczne, ale także elementy karoserii, akcesoria typu bagażniki, zegary oraz części do wózków Velorex. Wszystko co potrzebne przy renowacji i naprawach zabytkowych motocykli Jawa. Polecam sprawdzić.
Polecam Reviewed by Piotr Kruczkowski on 19:57 Rating: 5
Wszystkie prawa zastrzeżone Motocykle Jawa - Blog © 2014 - 2015

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.