Pomocne miejsca w sieci dla fanów Jawy. - Motocykle Jawa - Blog

Renowacja zabytkowych motocykli

 

Pomocne miejsca w sieci dla fanów Jawy.

Dzisiaj chcę zwrócić waszą uwagę na dział "Polecam" na moim blogu. Znajdziecie tam dużo ciekawych linków do stron których jeżeli jeszcze nie znacie to na pewno będą wam pomocne w waszej przygodzie z Jawami. Dział ten jest cały czas rozbudowywany o kolejne przydatne linki. Ostatnio pojawiły się tam 3 nowe pozycje, które wydają mi się obowiązkowe dla każdego szanującego się miłośnika motocykli Jawa.


Oczywiście wszystkie linki znajdziecie we wspomnianym dziale "Polecam" ale skoro o nich piszę to dodam je tez do tego postu dla waszej wygody :) 


Polski klub motocyklowy zrzeszający miłośników motocykli Jawa oraz CZ. Jest to chyba jedyny taki klub w Polsce, organizują zloty, spotkania fanów Jawy. Są zrzeszenie w Polskim Ruchu Motocyklowy. Współdziałają z kubami z Ukrainy, Finlandii i Austrii. Polecam wszystkim posiadaczom Jawy lub CZ.
Największe i chyba jedyne polskie forum miłośników motocykli Jawa i CZ. Ciągle żywe i aktywne miejsce wymiany spostrzeżeń i  doświadczeń. Dział ogłoszeń kupię/sprzedam. Mnóstwo pozytywnie zakręconych właścicieli Jaw i CeZet.


Super miejsce ! Jak nazwa wskazuje spis wszystkich posiadaczy Jawy albo CZ, oczywiście takich którzy dodali się tam sami. Ponadto map z zaznaczeniem tychże osób. Bardzo przydatne jeżeli szukasz kogoś z okolicy, kto ma podobną zajawkę do twojej :) 


Tyle na dziś. Mam nadzieję że przydadzą się wam te adresy. 

I tradycyjnie jeżeli się wam podobało kliknijcie +1 na dole postu. 
Dziękuję.
Pomocne miejsca w sieci dla fanów Jawy. Reviewed by Piotr Kruczkowski on 09:32 Rating: 5

Brak komentarzy:

Wszystkie prawa zastrzeżone Motocykle Jawa - Blog © 2014 - 2015

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.