Katalog wszystkich motocykli Jawa. - Motocykle Jawa - Blog

Renowacja zabytkowych motocykli

 

Katalog wszystkich motocykli Jawa.

Uff... trochę to trwało ale już od przyszłego poniedziałku (tj. 22 września) rusza katalog motocykli Jawa, będzie to osobna kategoria postów w których pojedynczo pokażę wszystkie motocykle Jawy. Posty będą miały identyczny wygląd, zdjęcie i tabelka z danymi technicznymi, a dodatkowo Informacje inne gdzie będą się pojawiały krótkie teksty z ciekawostkami itp. Posty będą się pojawiały z częstotliwością - jeden dziennie. Zacznę od pierwszej Jawy 500 OHV :) i będę podróżował do czasów obecnych. Mam nadzieję że nie pominę żadnego wyprodukowanego przez jawę motocykla.


Na obrazku widać przykładowy widok postów w tej kategorii. Pojedyncze posty będą normalnie pojawiać się na głównej stronie bloga, wszystkie posty z kategorii "katalog jawa" można będzie zobaczyć klikając "Katalog Jawa" w pomarańczowym menu, a ostatnio dodane w zakładce "Katalog Jawa" na pasku bocznym. 


Ponadto w nadchodzącym okresie pojawi się wiele ciekawych postów więc polecam się na przyszłość i zapraszam do subskrypcji  mojego bloga w wygodny dla Ciebie sposób. 

Katalog wszystkich motocykli Jawa. Reviewed by Piotr Kruczkowski on 14:42 Rating: 5

Brak komentarzy:

Wszystkie prawa zastrzeżone Motocykle Jawa - Blog © 2014 - 2015

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.